Mozgásfejlesztés:

• Meghívott művészek előadásai
  • Látogatás bábszínházba

Vizuális tehetségműhely:

• Műhely- és nyitott műhely foglalkozások
  • Rajzpályázatokon való részvétel
  • Múzeumlátogatások

További információk a vizuális tehetségműhelyről

"Észkerék" matematikai-logikai tehetségműhely:

Hitoktatás: Kerner Klára

Úszásoktatás

Korcsolyázás

Gyermek angol:
Óvodánkban októbertől új tevékenységgel bővül a választható délutáni programok kínálata. Az eddig megszokott közép és nagycsoportos angol foglalkozások mellett, a 3 évesek is részt vehetnek játékos angol óráinkon. Az édesanyák jelenlétére is számítunk a picik esetében, hiszen így együtt énekelhet anya és gyermeke angolul egy kis mozgással megfűszerezve és az órán elsajátított dalokat otthon is gyakorolhatják.

Sakk